Rekvalifikační kurz: Lektor - Kouč

coach Program je určen pro všechny, kteří chtějí získat ucelený vhled do vzdělávání dospělých. Je určen pro ty, kteří začínají v roli lektora či kouče a hledají způsob, jak se postavit na vlastní nohy. Je určen pro interní lektory a kouče ve firemním prostředí. Pro ty, kdo pracují v oblasti řízení lidských zdrojů a mají skutečný zájem o práci s lidským potenciálem. Je určen pro zájemce, kteří pracují sami na sobě a chtějí absolvovat ucelený vzdělávací program. Po absolvování získáte celostátně platný certifikát a novou profesní kvalifikaci na úrovni středoškolského vzdělávání s maturitou dle evropského rámce.
Kvalifikační a vstupní předpoklady: střední vzdělání (min. výuční list), dosažení věku 18 let Akreditace MŠMT ČR: č.j. MSMT-27338/2015-1/711 Výstupní doklad: Osvědčení o absolvování akreditovaného vzdělávacího programu Zkouška: kurz je zakončen ústní zkouškou a písemným testem Rozsah kurzu: celkem 120 hodin + zkouška Lokace : Praha 5, nám. 14. října 1307/2 Termín : 3. 11. 2016 - 20. 12. 2016 (2x týdně, vždy čtvrtek a pátek) Cena: 35.000 Kč vč. DPH
Tento výcvikový program je sestaven tak, aby účastníkům pomohl najít nejvhodnější cestu pro svou realizaci v oblasti vzdělávání a rozvíjení potenciálu dospělých lidí. Je zaměřen nejen na objevení a rozvoj vlastního potenciálu a jednotlivých kompetencí potřebných v práci lektora či kouče, ale zároveň zahrnuje informace a doporučení, které ocení každý, kdo začíná podnikat v této oblasti. Naučíte se základní přístupy ve vzdělávání. Jak pracovat se skupinou a jak přistupovat k individuální práci s klientem. Každý účastník si bude zkoušet jednotlivé přístupy a zjišťovat, které techniky a metody jsou pro něj nejvhodnější. Základní a nejdůležitější kvalitou našeho výcviku je emoční inteligence a nástroje sebeuvědomění, které vedou budoucí lektory, sebezkušenostním tréninkem, k navýšení reálné sebedůvěry. Účastník bude sám vnímat svůj přirozený potenciál, jako oblast, na které může stavět své další směřování ve svém podnikání. A předávat své zkušenosti a dovednosti dalším, s respektem k jejich vlastní cestě, na které je může doprovodit.    
Rámcový obsah
Výukové moduly semináře
Znalosti a Dovednosti
Emoční a sociální kompetence Vyjednávání a argumentace Styly vedení a práce s lidmi Způsoby a techniky učení Komunikační dovednosti Dynamická typologie Příprava tréninku Práce s motivací a odpovědností Facilitace a práce s dynamikou Etika a právo v práci kouče Self marketing a branding Osobní poslání kouče Výstupy z tréninku Rozvoj potenciálu Konflikt jako příležitost k rozvoji Specifikace zadání tréninku Hodnocení a zpětná vazba Prezentační dovednosti Koučování jednotlivců Koučování skupin Self management
Samostatné práce
Během tohoto výcviku lektorů budete pracovat i samostatném projektu. Přípravíte si vlastní seminář pod vedením mentora. V bezpečném prostředí studijní skupiny si můžete vyzkoušet, jak vám fungují naučené věci v praxi.
Co vám absolvování kurzu přinese
Přiravíte se na start kariéry lektora.
Získáte jistotu v běžných lektorských situacích.
Dostanete zpětnou vazbu na aktuální výkon.
Budete součástí komunity lektorů.
Mentor vás povede začátkem kariéry.
Dostanete lektorské tipy a best practices.
Poznáte lektorskou práci z pohledu emoční inteligence.
Vyzkoušíte si trénování na vlastní kůži v projektech.
Budete mít přístup k materiálům just4you.
Co je důležité
Udělejte první krok a další už budou spontánně následovat - lektorská práce je ta nejkrásnější na světě. Určitě není nejlehčí, ale se zkušenými mentory to určitě zvládnete.
Lektorské obsazení
Monika Just
Karel Štrouf
Marcela Molcarová
Luděk Šantora
Hana Havlová
Pavel Šlechta
Andrea Krchová
Aleš Just
Kateřina Šantorová
Libor Vachek
Olga Vovsíková
 
Nezávazná registrace

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva


Loading...